Dwoń teraz.: 608 211 023

Jeśli nie odbieram telefonu od Ciebie, proszę wyślij SMS, oddzwonię.

Szczegółowa oferta masażu

Masaż Opole tel.: 608 211 023 ul. Sosnkowskiego 12 45-273 Opole. W naszym gabinecie masażu w Opolu wykonujemy:

  • Masaż Yumeiho
  • Masaż Klasyczny
  • Masaż Sportowy
  • Masaż wspomagający odchudzanie

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, który stanowi prawdziwą ulgę w wielu schorzeniach. Schorzenia kręgosłupa uznawane są już za choroby cywilizacyjne. Aż 80 proc. dorosłych cierpi na różnego rodzaju dolegliwości związane z przeciążeniami, zmianami w krążkach międzykręgowych, zwyrodnieniami czy skrzywieniami tej części ludzkiego szkieletu. Poza pracą w szkodliwych warunkach i przy dużych obciążeniach, na schorzenia kręgosłupa zapracowujemy sobie sami niezdrowym stylem życia i pielęgnowaniem złych, codziennych nawyków. Nasza ulubiona aktywność ruchowa to fotel i telewizor, dzieci zamiast biegać i grać w piłkę wlepiają oczy w monitor komputera. Spędzamy długie godziny w pracy, przebywając w pozycji siedzącej. W weekend zamiast aktywnego wypoczynku, leżymy na kanapie zmęczeni po całym tygodniu. O tym, że z naszym kręgosłupem dzieje się coś złego, myślimy zwykle dopiero wtedy, gdy pojawiają się uporczywe bóle pleców lub szyi albo nagły ból, który uniemożliwia normalnie funkcjonowanie.
Ratunkiem nie jest jednak tabletka przeciwbólowa, choć ból kręgosłupa może powodować także inne dolegliwości, np. bóle głowy, brzucha, klatki piersiowej.

W Licencjonowanym Gabinecie Terapii Kręgosłupa i Masażu YUMEIHO ® stosowana jest terapia manualna – delikatna, niebolesna, bezpieczna, niezwykle efektywna i efektowna – która przynosi zazwyczaj zdecydowaną ulgę w cierpieniu wielu pacjentom.

W Opolu Masaż Yumeiho może być wykonywany z dojazdem do domu pacjenta.

 

Kontynuując oglądanie tej strony wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies. Więcej informacji

Obecne ustawienia zezwalają na użycie plików cookie. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij